Žaneta Andělová

17. června 2011 v 19:22 |  Žaneta Andělová

Žaneta Andělová

Žaneta Andělová

Vzdělání: Pomalu, ale snad jistým krokem, dokončuji studia na JČU v Českých Budějovicích, obor Účetnictví a finanční řízení podniku a už teď vím, jak se mi bude stýskat. I když na školu člověk nadává a občas je to těžké všechno zvládnout, tak jsou to asi doopravdy ta nejkrásnější léta.


Koníčky: Filmy, muzika, má práce, spinning, posezení s kamarády v hospůdce a občas i nějaká ta dobrá knížka.

Oblíbený sport: Bohužel nepatřím zrovna k těm sportovně nadaným, ale mou velkou drogou je spinning. V zimě si ráda zalyžuji a v létě zaplavu, prostě klasika. Kotoul vzad a skok přes kozu dodnes neumím :-)

Oblíbený film: Účastníci zájezdu, Želary, Román pro ženy (Pažout je nezapomenutelný), Pelíšky, S tebou mě baví svět a takhle bych mohla pokračovat dál a dál. Jsem velký filmový fanoušek, a jakmile je něco dobrého v kině, hnedka vyrážím. Jenom musím vynechávat horory, to se pak lekám i za bílého dne.

Oblíbená muzika: Každá, která ve mně něco zanechá. Někdo si píše deníček a já si podle písniček pamatuji jednotlivé události. Nepohrdnu žádným žánrem, pokud to má nápad a slouží účelu. Takže i když spousta mladých lidí nemá rádo dechovku, tak já prohlašuji, že když se hraje na tancovačce a teče proudem pivečko, tak proč ne?!

Oblíbené pití: Plznička, becherovka, bílé víno a čaj s mlíkem ...

Oblíbené jídlo: A jejej. Toho je. Řekla bych, že čím jsem starší, tím větší labužník se ze mě stává. Jím všechno a jím velmi ráda. Jediné co nemůžu pozřít je krupicová kaše (špatné vzpomínky na školku) a nudle s mákem.

Oblíbený TV pořad: To už je trochu těžší. Nepatřím zrovna k těm, kteří každé úterý a čtvrtek usedají k televizi, ale rozhodně bych se asi televize nikdy nevzdala. Pro mě je to ta nejlepší kulisa a taky zdroj informací a drbů :-)

Vůbec tě nebaví: Lidé, kteří řeší všechny ostatní místo sebe. Jo a vstávání.

Nejdůležitější je: Žít a mít rád. Klišé co? Ale myslím, že to tak je.

Životní vzor: Samozřejmě můj brácha. Sledovala jsem ho od jeho úplných začátků a je báječné vidět, kam až to dotáhl.

Přátelé: Nemám jich moc, ale ty které mám, jsou mou největší oporou.

Co o sobě říká Žaneta:

Já věřím, že jsem normální holka, která se ráda zasměje a která je šťastná, když se ostatní smějí na ni. Někdy jsem šíleně náladová, ale snažím se s tím bojovat. A taky doufám, že všichni moji nejbližší vědí, že bych se pro ně rozkrájela. Jsem v podstatě samotářka. Ráda se občas ztratím jen do svého světa, ale o to víc se pak snažím rozdávat radost ostatním. Nikdy nedělám z komára velblouda a nerada zatěžuji svými problémy ostatní. A kdy jsem nejšťastnější? Často, vždycky když cítím, že to je ta správná cesta.SEŠ KRÁSNÁ A UŽASNÁ MODERÁTORKA
TOT JE POZORNOS ŽE SI MI TO ZVEDLA


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama