Červen 2011

Moderátorka pro Leoše Mareše - Andrea Švihovcová

26. června 2011 v 20:19 Andrea Švihovcová

Prostě Vám tu nepopíšu nic, všechno máte přece ve videu, takže volume max. a mrkněte se :o) upozornění pro ostatní slečny- prosíme nezasílejte už svá videa, soutěž tímto videem právě končí.

Andrejka švihovcová

26. června 2011 v 7:43 Andrea Švihovcová
Příjmení: Švihovcová
Jméno: Andrea
Věk: 19
Město: Strakonice
Výška: 164
Váha: 47
Míry: 84-61-84
Oči: modré
Vlasy: blond
Škola: ZŠ Poděbradova
Jazyky: anglický jazyk
Zájmy: aerobic, soutěže, sport, hudba, kluci, internet, kamarádi, jízda na koni a jako každá puberťačka spoustu blbinek a šíleností:)


Miss Junior 2007 Miss Junior 2007

Miss Junior 2007Miss Junior 2007JÉÉÉÉ

19. června 2011 v 21:14 DJ BASSLICKER

DJ Basslicker

DJ Basslicker
DJ Basslicker
DJ, moderátor


pohled do studia

VZDĚLÁNÍ: ZŠ Ledenice, Gymnázium Jírovcova, studium ÚFŘP ekonomická fakulta JČU v ČB

KONÍČKY: přítelkyně, pařby s Kissákama pařmenskýma , muzika ( převážně taneční , ale rád si poslechnu i R´n´B a jiné hudební styly , nevadí mi prakticky nic, ba naopak - i u dechařiny si člověk může pořádně zapařit !!! ) , příroda, jízda na kole, kochání se krajinou, koupání a cachtání se ve vodě ( jsem Vodnář, tak se musím furt machtat ) , pravidelné čučení na nejnovější filmíky :-)

OBLÍBENÝ SPORT: aktivně - všechny, které přežiju :-) , plavání

pasivně - FORMULE 1 ( miluju rychlá kola, pravidelně sleduju všechny závody od roku 1994 ), NASCAR, MOTO GP, INDYCAR

OBLÍBENÝ FILM: Transformers 2: Pomsta Poražených, SAW V., Den kdy se zastavila země, Marley a Já, Nenarození, Klub Sráčů, Noc V Roxbury, Listopadová Romance, Mezi námi děvčaty ---- zbožnuju romantiku ( často si i pořvu ), miluju horory, žeru komedie a hltám sci-fi

OBLÍBENÝ TV POŘAD: TOP STAR Magazín, Kobra 11, 24 hodin

OBLÍBENÁ KNIHA: knihy nečtu, naposledy jsem projel " Mašinku a Červený vláček " , když mi bylo asi 6 let.. potrpím si na časopisy: IN TOUCH, SAT a DVB-T Magazín, Šíp PLUS, JOY

OBLÍBENÁ MUZIKA: dance, handz-up, italo, hardstyle, house, rnb, rap ...vše, u čeho se dá trsat, kroutit zadečkem a rvát ruce nahoru!! HEJ HOU

OBLÍBENÉ JÍDLO: špagety, těstoviny, smažák, nudle s mákem, kuře na kari

OBLÍBENÉ PITÍ: miluju točenou Kofolu, Mattoni Mojito a džusy všeho druhu

VŮBEC MĚ NEBAVÍ: nuda, prolhaný lidi, práce na nic a život bez paření s pařmenama!

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE: přítelkyně, rodina a lidé v mém okolí, na který je spoleh!

A hlavně i Rádio Kiss Jižní Čechy - celej tým a naši Kissáci!!

ŽIVOTNÍ VZOR: všichni lidé, co myslí srdcem a paří rukama!

MOTTO: No-Stress! žijeme jen jednou, takže žijme naplno!! Všichni ruce nahoru !!

Něco málo o DJ Basslickerovi:

DJ Basslicker se narodil před 22ti lety ve znamení Vodnáře v Českých Budějovicích a již od útlého věku věděl, že taneční muzika a dění kolem ní bude pro něho jasná volba..

Na diskotékách začínal před 7mi lety, a to nejen pařit, ale i řádit za mixážním pultem. Zpočátku dráždil gramofony Technics 1210 MKII, pak prubnul cd přehrávače a u nich zkejsnul..

2. září 2007 si splnil svůj životní sen - rozjel taneční speciál Kissmánie a začal řvát to svoje HEJ HOU, což mu zůstalo dodnes !! Menším sníkem, který se mu taktéž vyplnil, bylo dostání se do užšího finále v rámci konkurzu do hudební televize MTV.

Není den, kdy by tohle kouzelné slůvko nepronesl a nevyřval všem pařmenům do ucha!!

Nejvíc ho baví pařit s Kissákama, moderovat v jeho vysněném jihočeském rádijku a žít naplno!

www stránky: http://www.djbasslicker.czŽaneta Andělová

17. června 2011 v 19:22 Žaneta Andělová

Žaneta Andělová

Žaneta Andělová

Vzdělání: Pomalu, ale snad jistým krokem, dokončuji studia na JČU v Českých Budějovicích, obor Účetnictví a finanční řízení podniku a už teď vím, jak se mi bude stýskat. I když na školu člověk nadává a občas je to těžké všechno zvládnout, tak jsou to asi doopravdy ta nejkrásnější léta.


Koníčky: Filmy, muzika, má práce, spinning, posezení s kamarády v hospůdce a občas i nějaká ta dobrá knížka.

Oblíbený sport: Bohužel nepatřím zrovna k těm sportovně nadaným, ale mou velkou drogou je spinning. V zimě si ráda zalyžuji a v létě zaplavu, prostě klasika. Kotoul vzad a skok přes kozu dodnes neumím :-)

Oblíbený film: Účastníci zájezdu, Želary, Román pro ženy (Pažout je nezapomenutelný), Pelíšky, S tebou mě baví svět a takhle bych mohla pokračovat dál a dál. Jsem velký filmový fanoušek, a jakmile je něco dobrého v kině, hnedka vyrážím. Jenom musím vynechávat horory, to se pak lekám i za bílého dne.

Oblíbená muzika: Každá, která ve mně něco zanechá. Někdo si píše deníček a já si podle písniček pamatuji jednotlivé události. Nepohrdnu žádným žánrem, pokud to má nápad a slouží účelu. Takže i když spousta mladých lidí nemá rádo dechovku, tak já prohlašuji, že když se hraje na tancovačce a teče proudem pivečko, tak proč ne?!

Oblíbené pití: Plznička, becherovka, bílé víno a čaj s mlíkem ...

Oblíbené jídlo: A jejej. Toho je. Řekla bych, že čím jsem starší, tím větší labužník se ze mě stává. Jím všechno a jím velmi ráda. Jediné co nemůžu pozřít je krupicová kaše (špatné vzpomínky na školku) a nudle s mákem.

Oblíbený TV pořad: To už je trochu těžší. Nepatřím zrovna k těm, kteří každé úterý a čtvrtek usedají k televizi, ale rozhodně bych se asi televize nikdy nevzdala. Pro mě je to ta nejlepší kulisa a taky zdroj informací a drbů :-)

Vůbec tě nebaví: Lidé, kteří řeší všechny ostatní místo sebe. Jo a vstávání.

Nejdůležitější je: Žít a mít rád. Klišé co? Ale myslím, že to tak je.

Životní vzor: Samozřejmě můj brácha. Sledovala jsem ho od jeho úplných začátků a je báječné vidět, kam až to dotáhl.

Přátelé: Nemám jich moc, ale ty které mám, jsou mou největší oporou.

Co o sobě říká Žaneta:

Já věřím, že jsem normální holka, která se ráda zasměje a která je šťastná, když se ostatní smějí na ni. Někdy jsem šíleně náladová, ale snažím se s tím bojovat. A taky doufám, že všichni moji nejbližší vědí, že bych se pro ně rozkrájela. Jsem v podstatě samotářka. Ráda se občas ztratím jen do svého světa, ale o to víc se pak snažím rozdávat radost ostatním. Nikdy nedělám z komára velblouda a nerada zatěžuji svými problémy ostatní. A kdy jsem nejšťastnější? Často, vždycky když cítím, že to je ta správná cesta.SEŠ KRÁSNÁ A UŽASNÁ MODERÁTORKA
TOT JE POZORNOS ŽE SI MI TO ZVEDLAAndrea Švihovcová kiss jižní čechy

10. června 2011 v 21:25 Andrea Švihovcová

Andrea Švihovcová

Andrea Švihovcová
ANDREA ŠVIHOVCOVÁ

moderátorka / sobota, neděle 12:00 - 15:00


Krásná moderátorka Tady je blázen úplně každý, ale

Zora Kepková: Čekám na vítr

5. června 2011 v 7:54 Zorka Kepková
Moderuje v rádiu, věnuje se modelingu, jazykům, ale taky řádí na motokáře a ráda cestuje. Už nějaký čas provází Snídaní s Novou.

Říká, že v jejím životě rozhodují náhody
Když se s ní sejdete, zjistíte, že zájmů má mnohem víc. Třeba lyžování nebo jízdu na čtyřkolce. Když jsme zabrousily na její kariéru, za vším prý byly náhody.
Můžete prozradit víc?
Dělala jsem hostesku pro rádio Kiss Proton v Plzni, kde jsem dodnes. Nejdřív jsem jezdila jako "kisspatrolka" na různé akce. Jednou, když jsem čekala v rádiu na tým, který měl zpoždění, se objevil programový ředitel. Ptal se, co studuju, co bych chtěla dělat dál. Nabídl mi, jestli si chci zkusit pár vstupů.
A vy jste zkusila…
Ano, nebylo to vysílání do éteru, ale takzvaně "do zdi". Na kus papíru jsem napsala: "Hezké odpoledne, tady Zorka Kepková, rádio Kiss." Můj výkon neviděli v rádiu jako ztracený, a tak jsem absolvovala "školení", prostě jsem se učila moderovat a za dva měsíce jsem začala vysílat. Naživo. Aby nedošlo k trapasu, úplně poprvé jsem vysílala v půl jedenácté v noci, kdy rádio poslouchá míň lidí. Přesto tréma byla velká. Občas ji mívám, a to větší než před kamerou. Pořád je to pro mě malinko adrenalin, ale ten velmi příjemný. Vysílám každý den od šesti večer Maxijukebox - muziku na přání, takže posluchači volají a já jim hraju.
Jak vám chutná Snídaně s Novou?
Výborně. Je to super, až na to vstávání. Jezdím autem z Plzně. V zimě mám budíček kolem třetí ráno, v létě před půl čtvrtou. Ohlasů na Snídani je po každém vysílání spousta, kladných i negativních. Nejvíc asi na Facebooku. Ne každému se můžu líbit, ale stane se, že pisatelé i urážejí. Naštěstí takových případů je málo. Naučila jsem se mávnout nad tím rukou. Ale pořád mě zajímá, co si lidé myslí, v tom smyslu, že je dobré dozvědět se, co můžu zlepšit. Nad tím se pokaždé zamyslím.
Bylo těžké vytvořit před kamerou dvojici?
V našem případě ne. Tomáš Krejčíř je sympaťák. Byl fajn, srandista od první chvíle, takže jsme si sedli.
Podlehla jste kouzlu televize?
Hodně mě to baví, sama od sebe bych se té práce asi nevzdala. Je moc zajímavá, potkávám mnoho lidí. Co bude dál, nevím. Vždycky čekám, co mi vítr přinese, a když se dlouho nebude nic dít, asi zakročím sama.
Víte už, jak a kam?
Zatím nemám cíl, ale určitě bych chtěla stoupat někam dál, výš a výš…
Třeba zkusit i herectví?
To mě neláká, možná bych zvládla nějakou miniroli, ale divadlo už vidím jako umění, ke kterému člověk musí mít vlohy. Zatím jsem k tomu cestu nenašla. Spíš bych chtěla mít svůj pořad nebo třeba vyzkoušet zpravodajství.
Co vás v šoubyznysu udivilo?
Překvapilo mě, že je to pozlátko, někdy trošku fraška, divadlo. Lidé, kteří se nepohybují v médiích, dojem, nablýskaný médiích mají dojem že je to svět, všechno působí větší, než ve skutečnosti je. Jakmile se tam dostanete a poznáte jeho hvězdy a hvězdičky, řeknete si, vždyť jsme vlastně všichni stejní. Z masa a kostí. Každý, i ten neslavnější člověk má rodinu, děti, radosti, starosti…Vnímám působení v šoubyznysu jako normální práci. Už nejsem to vystrašené pískle. Už se v tom světě umím pohybovat. Důležité je brát všechno s rezervou a nadhledem. Neškodí získat ho i nad sebou, aby vám příliš nestouplo sebevědomí.
Pořád se věnujete modelingu, tanci?
Modelingu jen trochu. Už jsem měla skoro podepsanou smlouvu s agenturou, ale tím, že jsem vázaná v rádiu a televizi, zalekla jsem se i z časových důvodů. Nicméně možnost je stále otevřená. Byla jsem na focení v Chorvatsku, čas od času mám přehlídku, dělám tvář jedné italské módní značce, která působí v Čechách. S tancem jsem skončila, svoji taneční skupinu jsem předala kamarádce. Nemám čas ani na choreografii. Občas si zajdu na cvičení. Kromě toho jsem skončila jazykovou školu, udělala jsem si státnice z angličtiny, certifikát z němčiny. Uvažuji o vysoké škole.
A co věčné dilema rodina, nebo kariéra?
Bydlím s přítelem Mírou Hejdou. Je moderátorem v TV Public, Óčku a rádiu Kiss Proton, takže se doma pochopitelně bavíme i o televizi, všechno probíráme, pomáháme si. Práce mě nijak neomezuje. Tak, jak to mám teď, mi vyhovuje. Do budoucna, kdybych stála před volbou, zvítězila by u mě rodina. Narodila jsem se ve znamení Raka, a ten je hodně citlivý, má rád svůj domov, lpí na rodině. Přesně taková jsem já.
Třeba něčím překvapíte...
Kdepak. Jsem děsně čitelná.

KDO MÁ FB MŮŽE SI MĚ PŘIDAT

4. června 2011 v 20:56
http://www.facebook.com/eliska.sucha1#!/eliska.sucha1 MŮJ UČET NA FB KDO CHCE A MÁM FB SI MĚ MŮŽE PŘIDAT

ZORČIN MÓDNÍ ZÁPISNÍK: botky, brýle i kabelky

4. června 2011 v 8:19 Zorka Kepková
ZORČIN MÓDNÍ ZÁPISNÍK: botky, brýle i kabelky
Zorka Kepková
Zorka Kepková
aktualizováno 03.06.2011, 10:48 | 03.06.2011, 00:06 | doma.cz/ina
Oblíbená moderátorka Snídaně s Novou, Zorka Kepková, má módní trendy v malíčku! Loví a objevuje zajímavé módní kreace a podařené "fashion kousky" všude kolem sebe. Inspirujte se jejími postřehy, nápady a radami!
Půvabnou moderátorku Zorku znáte z pořadu Snídaně s Novou, ve kterém s Tomášem Krejčířem vytvářejí pohodové moderátorské duo. Možná jste o Zorce netušili, že je móda jejím velkým koníčkem a opravdovou vášní. Nemusíte sledovat ostřížím zrakem přehlídky světových módních značek. Móda je hra, která vás se Zorkou bude bavit!


Zorčin módní zápisník - inspirace do všedních dní

"Proč mě móda a oblékání tolik baví? Odpověď je jednoduchá, díky módě můžu být kýmkoliv, si zamanu. Můžu projevit a ukázat samu sebe, nebo se proměnit v úplně jiného člověk, třeba jen na jeden den. Ovšem než se do té hry pustíme naplno, měli bychom módě trošku porozumět. Já stále ještě hledám to pravé ořechové - styl, který by mi bez výhrad sedl.

Ráda experimentuji, navíc podněty a inspirace objevuji na každém rohu. Nevěříte? Tak se pojďme společně podívat, jaké módní lahůdky mi padly do oka. Nebojte se, nebude to exkurze butiků ;)) Móda je nejhezčí "živá", takže i já jsem vyrazila lovit trendy na nejživější módní molo - přímo do ulic našich měst!


Cenné trofeje aneb troška inspirace:

Nemusíte mít na sobě vždy výrazné kousky oblečení, abyste docílila neotřelého outfitu! Někdy bohatě postačí nápadité detaily, které vás dokonale osvěží a rozzáří!


Zorka Kepková


V poslední době jsem naprosto propadla čelenkám - jednoduše je miluji ve všech barvách, provedení, s velkými květinami i bez, třpytivé, nebo s mašlí! Navíc si stačí po ránu sčesat vlasy dozadu, nasadit čelenku a jít, což asi všechny oceňujeme. Tak se nebojte ani těch výrazných. Já si jednu dovezla z Itálie a už jí z hlavy zřejmě nesundám!
ONA JE PROSTĚ BOŽÍ JE KRÁSNA WAW SMEKÁM PŘED JEJÍ MODOU

OTAZKY NE VERČU NÁGROVOU

1. června 2011 v 14:13 Veronika Nágrová
Káva, nebo čaj?
Pizza, nebo svíčková?
Maso, nebo zelenina?
Víno, nebo pivo?
Sladké, nebo slané?
Dieta, nebo cvičení?
Červená nebo modrá?