Marta Ondráčková

5. května 2011 v 20:36 |  Marta Ondráčková
Povolání: Moderátorka
Věk: 28
Datum narození: 19. 02. 1983
Místo narození: Ostrava, Československo
Znamení: Vodnář aktuální horoskop
Moderátorka a herečka Marta Ondráčková se narodila roku 1983 v Ostravě. Jelikož pochází z herecké rodiny (matka hrála v Divadle u Bezručů, otec byl sólistou baletu dnešního Národního divadla Moravskoslezského), už v útlém věku se začala projevovat její láska k divadlu a herectví. První příležitost k moderování v televizi se jí naskytla už v deseti letech, kdy se ujala uvádění dětského pořadu Klubíčko.

Je absolventkou Moravského gymnázia Brno a divadelní fakulty brněnské Janáčkovy akademie múzických umění (obor muzikálové herectví). Co se týče divadla, zahrála si několik rolí v Městském divadle Brno, Státním divadle Ostrava a Slezském divadle Opava.

V televizi jste se s ní kromě Klubíčka mohli setkat především v soutěžích České televize AZ-kvíz Junior a Věříš si?, kde podala skutečně vynikající moderátorský výkon. V roce 2007 rovněž provázela diváky hlavním večerem Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. V současnosti pracuje pro televizi Nova, kde spolu s Pavlem Svobodou modreuje ranní magazín Snídaně s Novou.

Ve volném čase se Marta věnuje šermu a rekreační jízdě na koni, ráda zpívá a tancuje.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama