Fergie

21. dubna 2011 v 11:04 |  Fergie

Stacy Ferguson

zpěvačka, herečka, modelka

Datum narození:27.03.1975
Místo narození:Kalifornie, USA
Znamení:Beran
Dětství
Její rodiče, Terra a Pat, podporovali Stacy Ferguson a její mladší sestru Danu Karrieren v rozhodnutí působit v showbusinessu. Stacy dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v zábavném pořadu "The Charlie Brown and Snoopy show" (1983), ale také ve dvou speciálních televizních vysílání - It´s Flashbeagle, Charlie Brown and Snoop show (1984), což byly velmi populární moderátorské pořady a talk show! Po působení v reklamě pro Rice Krispies (1984), působila Fergie v úspěšné televizní show - Kinds Incroporated vpřekladuněco jakodětskáspolečnost… V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa.

V roce 1986 hrála Stacy v hororové komedii - Monster in clothes, ale působila dál v televizním seriálu - Kids Incorporated: Charbusters a Kids Incorporated: Rock in the New Year. V roce 1989 opustila Stacy svět reflektorů a vrátila se zpět do obyčejného života a normálního dění teenagera.

Wild Orchid
Hudba ale byla pořád její největší vášní a tak založila spolu se Stefanie Ridel a s kolegyní Rance Sandstorm z televizního pořadu - Kids Incorporaded, skupinu Wild Orchid. V roce 1999 měla dokonce vlastní televizní pořad na televiznímprogramuFOX TV. Svuj veškerý čas ale později věnovala jen skupině. Ta v roce 1997 vydala své první album Wild Orchid a hned poté,o rok později následovalo další, s názvem OXYGEN! V roce 2001 připravila skupina třetí album, ale už ho nestačila vydat. Skupina totiž přestala existovat, kvůli duševním krizím a depresím které u Fergie působily v takové míře, že bylo nutné podstoupit terapii! O rok později se vrátila zpět k profesionální pěvecké kariéře. Toužila však po změně a tak odjela do Los Angeles.

TheBlackEyed Peas
Za tu dobu potkalaWill.i.amzBlack Eyed Peas. Potkávali se spolu často, v různých televizních show. Poté přijala na krátký časnabídkua pěvecky doprovázela skupinu Trio. Nahrála s nimi 3 songy.Black Eyed Peas začali pod názvem Lban Klann (1989) ve složení:Will.i.am, Apl.de.ap a Taboo. Roku 1998 uveřejnili své první dílo s názvem Behind the Front a také Bridging the Gap (2000) Jejich styl hudby byl ojedinělý a neznámý,ale velmi kvalitní,už proto,že s nimi spolupracovali hvězdy jako např.Macy GrayneboWyclef Jean. Až po dvou letech vydali své v pořadí třetí album Elephunk, na kterém už spolupracovala i Stacy Ferguson. Ta přijala své umělecké jméno Fergie a byla oficiálně přijata jako členka skupinyBlack Eyed Peas. SkupinaBlack Eyed Peasse proslavila především písní "Where is The Love?", na které se podílel iJustin Timberlake, který byl dříve členem skupinyN-Sync
.

Sólová kariéra
Díky velkým úspěchům skupiny ,se pokoušela Fergie prorazit i v solové dráze a společně sWill.i.amnazpívala soundtrack -50x a stále poprve(2004)

V roce 2006 vydala i své debutové album s názvem The Dutchess, z něhož pochází i úspěšná píseň London Bridge.
Stacy Ferguson <Fergie>
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sarkamasatova sarkamasatova | E-mail | 21. dubna 2011 v 15:19 | Reagovat

Kráásna :)

2 fergie-best fergie-best | E-mail | 21. dubna 2011 v 15:23 | Reagovat

díky

3 JáraV. JáraV. | E-mail | 22. dubna 2011 v 12:53 | Reagovat

Tak tenhle blog se fakt poved.
Je fakt supr

4 fergie-best fergie-best | 22. dubna 2011 v 13:07 | Reagovat

[3]: díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama